Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

SZEROKOŚĆ MEBLA:

SZEROKOŚĆ MEBLA:

LICZBA DRZWI:

LICZBA DRZWI:

DOMINUJĄCY KOLOR NA GŁÓWNYM ZDJĘCIU:

DOMINUJĄCY KOLOR NA GŁÓWNYM ZDJĘCIU:

RODZAJ SZAFY:

RODZAJ SZAFY:

WERSJA Z LUSTREM:

WERSJA Z LUSTREM:

OŚWIETLENIE LED

OŚWIETLENIE LED

STYL MEBLA:

STYL MEBLA:

SZAFY


Aktywne filtry

Tanie szafy ubraniowe a w szczególności nowoczesne szafy do sypialni oraz salonu. Szaroki wybór zarówno stylu szafy jak również koloru. Z pewnością znajdziesz tutaj wymarzony egzemplarz dla siebie.

Tanie szafy do salonu - przegląd dostępnych kategorii szaf


Wybierając szafę do naszego mieszkania lub domu, należy zastanowić się nad tym, w jakim pomieszczeniu chcemy ją ustawić. Sypialniane szafy na ubrania powinny być pojemne i funkcjonalne, z odpowiednią ilością miejsca na pomieszczenie naszej garderoby. Szafy do salonu mogą być dobrym rozwiązaniem na powiększenie ilości miejsca do przechowywania ubrań lub służyć nam jako idealne uzupełnienie pokoju telewizyjnego. W trakcie wyboru szaf można kierować się kilkoma kryteriami. Między innymi tym, jak chcemy, by otwierały się drzwi. Mogą to być drzwi otwierane tradycyjnie lub drzwi przesuwne. Szafę z drzwiami przesuwnymi można ustawić nawet w mniejszym pokoju, ponieważ nie będziemy potrzebowali dodatkowego miejsca na ich otwieranie. Szafa z drzwiami otwieranymi tradycyjnie, gwarantuje natomiast pełen dostęp do półek.

Następnym kryterium, do którego można się stosować przy wyborze tego mebla może być ilość drzwi. Rozróżniamy szafy jedno-, dwu-, i trzydrzwiowe. Czym więcej drzwi, tym więcej miejsca do użytkowania. Dla wielu ludzi ważnym kryterium może być również obecność lustra w drzwiach. Zależnie od miejsca docelowego, w którym ma stać nasza szafa możemy wybrać je zwykłe lub narożne. Dobrym rozwiązaniem zagospodarowania tych mebli w salonie, będzie ustawienie we wnęce. Większość szaf składa się z kilku części, które możemy ustawić w pasujących nam miejscach. Takie ustawienie zapewni nam optyczne powiększenie pokoju oraz sprawi, że szafa nie będzie przytłaczała przestrzeni pomieszczenia. Podczas wyboru szaf, należy skomponować ją kolorystycznie z resztą mebli. Meble w salonie powinny, aczkolwiek nie muszą, mieć jasny kolor. Dzięki temu będzie się on wydawał jaśniejszy oraz większy. Na jasnych kolorach mebli w salonie powinno nam zależeć w przypadku, gdy nasz salon nie jest zbyt duży. Ciemne kolory, bowiem przytłaczają oraz optycznie pomniejszają pomieszczenia.

Dobrym rozwiązaniem dla mebli jak szafy do salonu będą także przeszklenia frontów lub ażurowe drzwi. Na naszej stronie https://fashionmeble.pl posiadamy szeroki wybór szaf do pokoju dziennego. Oprócz szaf salonowych, na stronie możemy znaleźć szafy drzwiowe, przesuwne, narożne, biurowe, do sypialni, a nawet szafy z grafiką. Dostępne są również dodatki do tego typu mebli takie jak kontenerki oraz nadstawki.

Na co zwrócić uwagę wybierając szafę do pokoju dziennego.


Oferta naszego sklepu jest bardzo bogata. W ofercie posiadamy szafy na ubrania, które idealnie wpiszą się w domowy klimat. Wybierając szafę do pokoju dziennego, należy zwrócić uwagę na ilość miejsca jaką możemy jej poświęcić. Na naszej stronie znajdziemy zarówno meble dużych rozmiarów, jak i mniejsze. Posiadając dużo miejsca możemy pozwolić sobie na kupno całego, dopasowanego do siebie zestawu. Poszukując szafy do pokoju dziennego, szukajmy takiego modelu, aby dopasować go do reszty mebli. Trzeba także wziąć pod uwagę to, co chcemy w niej przechowywać.

Jeśli chcemy, by służyła nam do przechowywania ubrań, wybierzmy szafę dwu- lub trzydrzwiową z półkami i drążkiem na wieszaki. W takiej szafie dobrym rozwiązaniem będą też szuflady. Natomiast, jeśli szafa ma pełnić funkcję uzupełnienia meblowego lub służyć nam do przechowywania na przykład zastawy stołowej, wybierzmy szafę o delikatniejszym charakterze z przeszklonymi frontami i półkami. Chcąc zaoszczędzić miejsca w pokoju możemy wybrać szafę narożną. Nasze tanie szafy są bardzo funkcjonalne i pojemne, ponad to doskonale wpisują się w każdy kąt pomieszczenia. Kupując meble do pokoju dziennego należy przede wszystkim pamiętać, by pasowały do siebie, nie tylko charakterem, ale też kolorystyką. W sklepie Fashion Meble z całą pewnością możemy znaleźć szafę odpowiadającą naszemu gustowi.

Nowoczesne dodatki w szafach - lustra, oświetlenie LED.


W naszym sklepie znajdą Państwo mnóstwo szaf z lustrami o różnej wielkości oraz z zamontowanymi, frontowymi oświetleniami LED, które dodadzą nie tylko szafie nowoczesnego charakteru, ale również całemu pokojowi. Przykładem takiego mebla może być szafa przesuwna model DUNI 200, wyposażona w lustra grafitowe oraz czarne szkło, stanowi idealne połączenie elegancji i nowoczesności. Kolejną szafą dopisującą się do tej kategorii jest LEDO szafa trzydrzwiowa model 140 oraz pasująca do niej kolorystycznie LEDO szafa dwudrzwiowa model 80, które nie są wyposażone w lustra, lecz w zamian posiadają podświetlane witryny. Ciekawą opcją jest też szafa uchylna TEDO model 255, wyposażona w liczne półki, drążek na ubrania oraz trzy pojemne szuflady. W szafie zastosowano nowatorski system otwierania - uchylny/składany. Oświetlenie LED zamontowane frontowo u góry dodaje designerskiego wyglądu meblowi, jak i całemu pomieszczeniu.

Ponad 600 modeli szaf na Fashionmeble.pl


W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo tanie szafy, których posiadamy ponad 600 modeli. Projektowane w różnych stylach i kolorystyce, z całą pewnością trafią w gust zarówno starszych jak i młodszych użytkowników. Posiadamy szafy w następujących kategoriach:

  • przesuwne,
  • drzwiowe,
  • narożne,
  • biurowe,
  • do sypialni,
  • do pokoju dziennego,
  • a także posiadające grafikę.


Dodatkowo mogą Państwo zakupić do wybranych szaf dodatki w postaci kontenerków z szufladami, półek oraz nadstawek. Nasze meble są wykonywane z najwyższej jakości produktów. Są projektowane tak, aby nadawały pomieszczeniom nowoczesnego i eleganckiego charakteru oraz świetnie komponowały się z innymi meblami.