Filtruj według

Cena

Cena

SZEROKOŚĆ MEBLA:

SZEROKOŚĆ MEBLA:

LICZBA DRZWI:

LICZBA DRZWI:

DOMINUJĄCY KOLOR NA GŁÓWNYM ZDJĘCIU:

DOMINUJĄCY KOLOR NA GŁÓWNYM ZDJĘCIU:

RODZAJ SZAFY:

RODZAJ SZAFY:

WERSJA Z LUSTREM:

WERSJA Z LUSTREM:

OŚWIETLENIE LED

OŚWIETLENIE LED

STYL MEBLA:

STYL MEBLA:

SZAFY DO SYPIALNI


  Aktywne filtry

  Piękna i praktyczna szafa w sypialni - jak wybrać odpowiedni model

  Jeśli trafiłeś na tę stronę to jest prawdopodobne, że przymierzasz się do zakupu szafy. Gratulacje, dobrze trafiłeś. Na dobry początek parę słów o tym. W sypialni szafa może być jak magazyn, dla niektórych jak dobrze wyposażone centrum logistyczne na dzień dobry. Duża szafa do sypialni będzie jak galeria handlowa dla tych, którzy duży wybór kładą ponad wszystko. Być może Ty należysz do ceniących piękno i wtedy szafa glamour do sypialni będzie niczym galeria sztuki. Priorytety to podstawa. Ale olbrzymi wybór pięknych mebli jaki proponujemy ma za zadanie zminimalizować wszelkie kompromisy na jakie trzeba pójść, decydując się na konkretny model.


  Mówiąc o kompromisach mamy naturalnie na myśli przestrzeń sypialni jaką możemy wygospodarować dla naszej szafy. Nie każdy niestety dysponuje dużą powierzchnią sypialni. Ale mimo wszystko także w tej kwestii są pewne tricki zwiększające optycznie wielkość sypialni. Oczywiście szafa z lustrem do sypialni uczyni pomieszczenie większym. Wielu użytkowników pomieszczeń o niewielkim metrażu decyduje się na to by to biała szafa do sypialni powiększała optycznie ich przestrzeń. To dobre myślenie. Jeżeli zostanie wstawiona taka szafa sypialnia wizualnie zyska na przestrzeni.


  Wybór szafy i jej projektu to, mamy taką nadzieję, czysta przyjemność. Na początek jednak dwie ważne kwestie. Po pierwsze zbierz wymiary przestrzeni, na której szafa sypialniana będzie się znajdować. Druga ważna kwestia, na którą być może będzie trzeba sobie odpowiedzieć przed dalszym poszukiwaniem to typ otwierania drzwi. Szafy do sypialni mogą mieć drzwi przesuwne, co jest rozwiązaniem bardzo popularnym. Mogą się też otwierać w sposób klasyczny.
  Teraz pora się zrelaksować i zapoznać z ogromną ofertą naszego sklepu, gdzie szafy do sypialni zajmują należne im, honorowe miejsce, właśnie takie, jakie czeka w Twojej sypialni.


  Szafy do sypialni w bieli, czerni, szarościach lub kolorach drewna

  Dla każdego coś ładnego, dla każdego coś funkcjonalnego. Fashionmeble.pl to miejsce gdzie wybór szaf do sypialni jest duży. To po pierwsze. Teraz pora na Ciebie. To czego potrzebujesz to wyobraźnia by móc jej oczyma zobaczyć nowy wygląd Twojej sypialni. Wachlarz projektów, barw i różnorodność modeli jest tu cała dla Ciebie. Warto jednak kierować się przy wyborze dotychczasową aranżacją Twojej sypialni. Inne meble będą odpowiadać nowoczesnemu wystrojowi, nieco inne szafy do sypialni będą pasować do klasycznego aranżu. Ale po kolei. Jeśli wnętrze jest klasyczne szafy drewniane będą je dobrze uzupełniać. Mamy do zaproponowania piękne szafy w kolorystyce kasztanu, dębu i wielu innych.

  Szara szafa w sypialni może być ubogacona elementami szklanymi. Lustro jest tutaj jak najbardziej na miejscu. Lecz jeśli cenisz nowoczesny wystrój wnętrz, to też nie ma potrzeby by z niego zrezygnować. Ponadto warto pomyśleć o kontrastowym zestawieniu kolorystyki. Białe szafy do sypialni to nie tylko styl skandynawski. Świetny efekt w nowoczesnej sypialni da nie tylko zestawienie bieli z czernią lecz także kontrastowe zestawienia innych kolorów. Czerwień, czy fiolet a może pięknie zaprojektowana grafika, która doda życia i wkomponuje się w bardziej stateczną przestrzeń sypialni.

  Szafy do sypialni białe mają też jeszcze tę zaletę, że optycznie powiększają przestrzeń. Proponowane modele łączą zalety poszczególnych aranżacyjnych podejść do upiększenia sypialni. Same w sobie stanowią niekiedy odrębną kompozycyjnie całość. I takie spojrzenie też jest godne uwagi. Oczywiście jedno nie wyklucza drugiego i szafa w danej, określonej kolorystyce stanowi dzieło sztuki meblarskiej. Dobrana odpowiednio do wnętrza uczyni je całością wzajemnie się dopełniającą. W tym miejscu zdajemy się na Twoją kreatywność.


  Najciekawsze modele szaf sypialnianych na Fashionmeble.pl

  Na pewno jest tak, że w procesie aranżacji wnętrz wszyscy chcemy się wyróżnić. Naturalnie pozytywnie, podkreślając nasz charakter, gust. Na Fashionmeble.pl znajdziemy nowoczesne szafy do sypialni. Podkreślający kolorystykę połysk powierzchni w modelach z czerwienią, fioletem na jednolitej powierzchni to mix klasyki i nowoczesności. W podobnym stylu piękne i elegancki szafy połyskujące z lustrem. To atuty nowoczesnych sypialni.

  Szafa do sypialni z lustrem to rozwiązanie praktyczne. Projektanci pięknych mebli docenili to, wkomponowując lustro w materiały w różnych aranżacjach. Piękna szafa z lustrem, błyszczącym grafitowym frontem i dodatkowym oświetleniem jest świetnym tego przykładem. Oczywiście element oświetlenia często powtarza się w proponowanych Państwu modelach szaf. Zewnętrzne światło LED nad lustrem daje możliwość przymierzenia ubrania bez dodatkowego oświetlenia. Szafa narożna do sypialni to często wybierane rozwiązanie.

  Mamy piękne narożne szafy drewniane, w ciemnych kolorach i zaprojektowane w ten sposób by uzyskać jak najwięcej praktycznej przestrzeni z ograniczonego miejsca. Piękna szafa do małej sypialni z lustrem na całej powierzchni drzwi przesuwnych łączy zalety optycznego powiększenia jak i praktycznego zastosowania jako lustro czy toaletka.


  Meble podobnie jak książki na półce mówią wiele o nas samych. Szafy do sypialni przesuwne z pięknymi, kolorowymi grafikami łączą walory estetyczne, ożywiające wnętrze z coraz bardziej popularny rozwiązaniem, dzięki któremu nie potrzebujemy dodatkowego miejsca do otwierania drzwi. W naszej ofercie modele o jednolitej kolorystyce znajdują się obok pięknych wielobarwnych projektów, jak np. grafika przedstawiające wielobarwne kwiaty na całej powierzchni szafy.

  W naszym sklepie szafy białe do sypialni znajdują się obok tak fantazyjnych zestawień jak układy geometryczne. I nie muszą one wcale stanowić nieharmonijnej całości, wręcz przeciwnie, są stonowaną jednością, unikalną w swoim projekcie. Na Fashionmeble.pl szafy przesuwne do sypialni znajdują się obok klasycznie otwieranych, dobrze znanych i również przez wielu cenionych rozwiązań. Zapraszamy Państwa teraz do obejrzenia pięknych modeli szaf i przekonania się na własne oczy, że może być to mebel pełen życia, klasy i elegancji.