MEBLE BIUROWE


Aktywne filtry

Tanie i nowoczesne meble biurowe powinny być nie tylko funkcjonalne. Styl mebli biurowych powinien odzwierciedlać charakter naszej firmy. Wyposażając biuro, powinniśmy zaopatrzyć się w takie meble jak:

1. zestawy mebli biurowych

2. szafy biurowe

3. regały biurowe

4. biurka biurowe i komputerowe

5. kontenerki biurowe.

Kupując meble do biura, musimy jednak pamiętać nie tylko o ich funkcjonalności, ale i trwałości. Powinny wytrzymać trudne użytkowanie i codzienne intensywne obciążanie szafek z szufladami. Postaraj się nie przeoczyć żadnego szczegółu, zaopatrując swoje biuro w nowoczesne meble biurowe.

Zestawy mebli biurowych to praktyczne rozwiązanie, gdy potrzebujesz dużej ilości elementów mebli do wyposażenia biura lub dużej recepcji. Zawierają one niezbędną ilość szaf, biurek i systemów kartotekowych.

Zestawy biurowe mogą być wyposażone w takie funkcje jak:

- Wysuwany blat roboczy

- Komora do przechowywania laptopa

- Szafka na akta pod górną pokrywą

- Kanały kablowe w niektórych miejscach blatów roboczych

- Kanał kablowy w cokole

- Szuflady z różnymi rodzajami zamków (klucz, czytnik kart, czytnik linii papilarnych)

Meble biurowe - jakie wybrać do swojego biura?

Zestawy biurowe mogą być wyposażone w zamykane kontenery, aby zapewnić większe bezpieczeństwo. Jeśli chcesz, możesz wyposażyć je w bezprzewodowy system alarmowy lub po prostu alarm, który natychmiast powiadomi nas, gdy ktoś będzie próbował włamać się do naszego szafa.

Szafy biurowe są praktycznym rozwiązaniem, gdy potrzebujesz więcej miejsca do przechowywania, ale nie są one zbyt duże. Mogą być zaprojektowane jako szafy na akta lub zamykane pojemniki do przechowywania poufnych dokumentów. Takie szafy mają niezbędne właściwości, by niezawodnie zabezpieczyć nasze akta i rzeczy osobiste. Są dostępne z różnymi rodzajami zamków (na klucz, czytnik kart, czytnik linii papilarnych) oraz wbudowany system alarmowy, który ostrzeże nas, jeśli szafa została naruszona.

Szafki biurowe mogą być używane jako oddzielne elementy lub łączone razem w system mebli, w zależności od dostępnej przestrzeni i stylu aranżacji wnętrza. Regały biurowe zazwyczaj ustawiane są wzdłuż ścian i mogą być zaprojektowane jako półki wiszące lub wolnostojące , stojaki, zamykane konsole lub szafki.

Regały biurowe są praktycznym rozwiązaniem, gdy potrzebujemy przechowywać dużą ilość książek i segregatorów. Mogą być montowane do ściany lub wolnostojące, dostępne w różnych wersjach: z półkami stałymi, regulowanymi lub zamkniętymi plecami bez widocznych podpórek, które nadają im minimalistyczny wygląd.

Biurka komputerowe mogą być wyposażone w różne funkcje, takie jak biurka zwrotne, półki na klawiaturę, zarządzanie kablami lub przechowywanie pod górną pokrywą. Powinny one również zapewniać wystarczająco dużo miejsca na nasz sprzęt i akcesoria, aby zapewnić nam wydajną i wygodną pracę.

Kontenerki biurowe mogą być umieszczone pod biurkiem komputerowym i pozwolić nam na umieszczenie drukarki, skanera lub niszczarki . Występują w różnych wersjach - z różnego rodzaju szufladami lub szafkami, z mobilnymi kontenerami lub mobilnymi wózkami.

Regały biurowe mogą być używane jako osobne elementy lub połączone razem w system meblowy, w zależności od dostępnej przestrzeni i stylu aranżacji wnętrza. Regały biurowe są zazwyczaj umieszczane wzdłuż ścian i mogą być zaprojektowane jako wiszące lub wolnostojące regały, stojaki, zamykane konsole czy szafy.

Biurka komputerowe są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach z takimi funkcjami jak:

- Wysuwana powierzchnia robocza

- Schowek na laptopa

- Szafka na akta pod górną pokrywą

- Kanały kablowe w niektórych miejscach powierzchni roboczej

- Kanał kablowy w podstawie

- Szuflada wysuwana w biurku.

Zakup mebli do biura a RODO

Należy również pamiętać o aktualnych rozporządzeniach RODO i konieczności przechowywania wrażliwych dokumentów w zamykanych szafach, regałach do biura lub kontenerkach zamykanych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych należy zapewnić należytą ochronę wszelkich dokumentów, zawierających takowe dane. Wymagane jest więc nie tylko odpowiednie przygotowanie pomieszczenia, zamykane drzwi z zamkami atestowanymi ale również meble zamykane - na zamek. Jednym z ważnych elementów w meblach jest stół. Oprócz biurek biurowych, które musisz dostawić dla każdego pracownika na jego własne stanowisko pracy, istnieją inne rodzaje mebli dostępnych dla Twoich pracowników:

1. Szafy biurowe - szafy kartotekowe, z których możesz wyjąć do sześciu szuflad, wyposażone w zamek . Każda szuflada musi być zamykana na klucz, aby zapewnić, że poufne informacje nie będą łatwo dostępne.

2. Regały biurowe zamykane do przechowywania akt i dokumentów, chroniące je przed kurzem oraz dostępem osób nieupoważnionych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o takich meblach jak szafy, regały czy kontenerki na kółkach, pamiętaj o ofertach na naszej stronie internetowej, gdzie możesz kupić designerskie meble na na zasadach hurtowych.