BIURKA


Aktywne filtry

Polecamy biurka narożnikowe, biurka proste oraz biurka biurowe. W ofercie znajdują się biurka nowoczesne, a także tanie biurka o klasycznej formie. Ten rodzaj mebla jest niezbędny w niemal każdym mieszkaniu i domu. Jest kluczowym elementem każdego biura, także tego domowego. To właśnie przy tym miejscu dzieją się rzeczy, które pomagają nam się rozwijać. Jest ono doskonałym miejscem na naukę, pracę, czy realizację hobby. Powinno więc być nie tylko przyjemne dla oka, ale również komfortowe. Podczas zakupu tego typu mebla należy zwrócić uwagę przede wszystkim na jego funkcjonalność i wygodę, ale także na wiele innych aspektów. W naszym asortymencie prezentujemy m.in. biurka młodzieżowe, biurka dziecięce, biurka dla graczy oraz osób, które pracują z domu. Biurka, które znajdują się w naszej ofercie są w stanie spełnić wszelkie wymagania i oczekiwania oraz stworzyć idealne miejsce sprzyjające skupieniu.

Najlepsze biurka dziecięce i młodzieżowe

Trudno wyobrazić sobie pokój ucznia bez dostosowanych do jego potrzeb biurka. To właśnie w tym miejscu spędza długie godziny podczas nauki czy rozrywki, powinno więc ono stwarzać idealne warunki do pracy. Wybór odpowiedniego biurka dla dziecka nie jest łatwym zadaniem. Odpowiednia wysokość biurka to kwestia niezwykle ważna, gdyż wpływa ona na wygodę dziecka oraz jego zdrowie i postawę podczas nauki. Nieodpowiednie wymiary biurka nie tylko będą zniechęcać dziecko do nauki, ze względu na brak komfortu, ale także będą sprzyjać powstawaniu wad postawy. Dopasowanie do wieku dziecka to nie jedyne wymaganie, które powinno spełniać dobre biurko dziecięce. Przy wyborze biurka dla nastolatka warto również zwrócić uwagę na to, czy posiada dodatkowe miejsce umożliwiające przechowywanie, a także odpowiednio duży blat, który z łatwością pomieści wszystkie niezbędne pomoce naukowe. Szeroki blat i pojemne szuflady pozwolą bowiem na komfortowe przechowywanie wszystkich potrzebnych akcesorii. Dobrym rozwiązaniem będzie również dodatkowy kontenerek pod biurkiem. Sprawi to, że praca przy dobrze zorganizowanym i wygodnym biurku będzie komfortowa, a biurko dla dziecka będzie przytulne i zachęcające do nauki.

Tanio biurko do domu i biura - jakie wybrać?

Biurko staje się jednym z najważniejszych elementów wyposażenia domu, jednak to nie oznacza, że dobre biurko musi być drogie. Wybierając biurko największe znaczenie ma komfort i zdrowie osoby, która będzie spędzać przy nim czas. Biurka prezentowane na naszej stronie różnią się od siebie wielkością, kształtem oraz kolorem. Umożliwia to znalezienie biurka każdemu i zapewnia spełnienie wszystkich indywidualnych potrzeb i wymagań. Wybierając biurka do biura musimy kierować się przede wszystkim aspektem praktycznym, jednak musi ono współgrać z ogólnym wystrojem biura. Minimalistyczne biurka bez dodatkowych szuflad i szafek bądź z jedną szufladą pod blatem nie zajmują dużo miejsca i nie krępują ruchów w trakcie pracy. Można je również bezproblemowo przestawiać. Takie biurka pomogą stworzyć elegancki i minimalistyczny kącik do pracy za równo w biurze, jak i w salonie. Praca w biurze wymaga jednak czasem większej przestrzeni i większej pojemności od mebla, przy którym pracujemy. W takiej sytuacji świetnie sprawdzą się biurka z dodatkowymi szufladami, dodatkowe kontenerki pod biurka, bądź biurka narożne. Masywne, pojemne biurko sprawi, że pomieszczenie będzie wyglądało profesjonalniej. Kupując tanie biurka do domu wcale nie kupujemy biurek gorszej jakości. Często różnica polega na wielkości biurka, ilości dodatkowych udogodnień, jak np. dodatkowych szuflad, czy nowoczesnym wyglądzie. Jednak i w niższej cenie można znaleźć biurko, które będzie odpowiednie i sprawdzi się równie dobrze. Dobrym wyborem będzie np. biurko MAX wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej, o szerokości 120 cm. Posiada ono dodatkową szafkę, wysuwaną półkę na klawiaturę i szuflady. Idealnie sprawdzi się do pokoju młodzieżowego lub pokoju dziennego.

Najlepsze biurko komputerowe dla gracza - przegląd propozycji

Biurka gamingowe to biurka wykonane z myślą o graczach, które są przystosowane do długotrwałego użytkowania. Odpowiednia ilość miejsca w przypadku biurek komputerowych to kwestia najważniejsza. Dla gracza niezbędne jest komfortowe oparcie na nadgarstki i przedramiona, a także przestrzeń między nogami biurka. Zapewnia to większą wygodę oraz stabilną pozycję. Biurka komputerowe mają zazwyczaj mniejsze rozmiary i są wyposażone w wysuwaną półkę pod klawiaturę. Zdarza się jednak, że gracze potrzebują kilku monitorów, dlatego też w takim przypadku potrzebne jest większe biurko komputerowe. Dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie duże biurko z systemu WERONA, o szerokości 150 cm z dodatkową półką pod klawiaturę, bądź biurko narożne z nadstawką.

Białe, szare, czarne czy drewnopodobne - jakie wybierasz?

Ważną kwestią przy wyborze biurka są także walory estetyczne. Biurka są dopełnieniem każdego wnętrza, miejscem przy którym spędza się wiele czasu, dlatego też kwestia ich wyglądu jest istotna. Kolor biurka jest zależny od jego zastosowania i od indywidualnych preferencji nabywcy. Jest to jednak kwestia szalenie ważna. W nowoczesnym, młodzieżowym pokoju świetnie sprawdzą się biurka białe, biurka szare, a także biurka drewnopodobne, uzupełnione o różnobarwne płyty laminowane. Proste, klasyczne biurko drewnopodobne będzie się również świetnie prezentować w tradycyjnie urządzonym pomieszczeniu. Biurka utrzymane w stonowanych kolorach, takie jak biurka białe czy biurka czarne idealnie sprawdzą się w eleganckim i stylowym biurze, podkreślając jego profesjonalne wnętrze. W takich pomieszczeniach biurko powinno wyglądać reprezentatywnie. Białe biurka będą się również doskonale prezentować w pokoju dziennym lub przytulnym salonie.