Szafki na buty


  Aktywne filtry

  Miejsce na buty w przedpokoju


  Zwyczajem każdego domu jest obecnie to, że w każdym przedpokoju, holu czy korytarzu, znajdują się szafki na buty. Ich wielkość uzależniona jest od dostępnej powierzchni pomieszczenia. Nie w każdym przedpokoju możemy ustawić szafkę, która w stu procentach odpowiada naszym wymaganiom. Szafka na buty mała jest konieczna wtedy, gdy nie może zajmować zbyt dużo miejsca aby zbytnio nie rzucać się w oczy, a jednak spełniać swoje podstawowe zadanie. Półka na buty może być dobrym alternatywnym rozwiązaniem. Z powodzeniem możemy je umieścić w nawet bardzo wąskich korytarzach. 

  Szafki na buty z siedziskiem

  Jednym z popularniejszych rozwiązań są szafki z siedziskiem. Wśród nich możemy znaleźć zarówno nowoczesne szafki na buty jak również te bardziej tradycyjne. Szafka na buty z siedziskiem będzie niezwykle przydatna jeśli w domu są małe dzieci, których ubieranie czy rozbieranie jest dla rodziców nie lada wyzwaniem. na takim siedzisku możemy wygodnie posadzić maluszka i założyć mu buty, sami tez czasem potrzebujemy przysiąść przed wyjściem. Szafki wyposażone w miejsce do siedzenia to mogą być wąskie szafki na buty które ustawione przy ścianie zajmą nie wiele miejsca, a mimo tego będą bardzo praktyczne w użytkowaniu.

  Wielkość szafki dopasujemy bez trudu. Szafka na buty z siedziskiem 60 cm lub szafka na buty z siedziskiem 80 cm to jedne z bardziej popularnych wymiarów. Oczywiści są i mniejsze i większe jak na przykład szafka na buty z siedziskiem 100 cm. Dobierzmy wielkość naszej szafki do wnętrza, w którym chcemy ją ustawić. Starajmy się nie wstawiać wielkich szafek do małych i wąskich korytarzy, ponieważ skutecznie ograniczą nam przestrzeń komunikacyjną. Dla porównania bardzo duży asortyment tego rodzaju produktów znajdziemy zarówno w sklepach stacjonarnych jak też internetowych. Szafka na przedpokój z siedziskiem może być zwykła drewniana, ale może także być w innych kolorach. Do małych wnętrz bardzo pasuje biała szafka na buty z siedziskiem. Wybór koloru jest jednak kwestia gustu i indywidualnych upodobań. Szafki na buty białe dobrze wpasują się w małe przestrzenie, które dodatkowo rozjaśnią i powiększą optycznie. Szafka na buty biała w gruncie rzeczy będzie pasować niemal do każdego wnętrza, bez względu na stylistykę.

  Szafka na buty z wieszakiem

  Do takich szafek należ zwykle wysokie szafki. Wysoka szafka na butyzapewni miejsce nie tylko na obuwie, ale także na wierzchnie okrycia. To dodatkowy bonus przy zakupie takiej szafki. Szafka do przedpokoju z siedziskiem może także być wyposażona w wieszaki i nie koniecznie musi być meblem tradycyjnym. Szafki na buty lofttakże mogą być bardziej wszechstronne i uniwersalne. Jeśli będzie to szafka na buty z siedziskiem pikowanym to całe wnętrze nabierze oryginalnego stylu. Podobnie jeżeli to będzie szafka na buty z siedziskiem glamour, a nawet biała szafka na buty. Szafki z wieszakiem nie muszą być duże, znajdziemy bez trudu mniejsza. Szafka na buty 60 cm także może być trakcyjna i bogato wyposażona. Szafka z siedziskiem na buty to może być zwykła drewniana szafka na buty, szafka na buty retro lub najprostsza szafka do wiatrołapu, która nie musi spełniać najwyższych wymogów.

  Szafki do garderoby

  Nieco innym typem szafki są te przeznaczone do garderoby. Zwykle jest to miejsce, które całkowicie przeznaczone jest do przechowywania i zazwyczaj chcemy urządzić je tak, aby wszystko mieć pod ręką. Szafka na buty z siedziskiem i wieszakiem wydaje się idealnym rozwiązaniem do każdej garderoby. Szafka na buty 60cm czy szafka na buty 50cm nadają się bardziej do przedpokoju czy korytarza, do garderoby potrzebujemy czegoś większego, bardziej okazałego. W garderobie dobrze mogą się prezentować szafki na buty wiszące, które pozwalają także wykorzystać dodatkowe wolne miejsce pod nimi. Szafka na buty 50 cm może być ustawiona w zaułku garderoby jako dodatkowy mebel. Możemy także pokusić się o inną szafkę. Szafka na buty z szufladą na bibeloty również może być dobrym pomysłem do garderoby.

  Tradycja czy nowoczesność?

  Białe szafki na buty nie są rozwiązaniem ani nowoczesnym, ani tradycyjnym. Będą pasować do każdej przestrzeni. Czy będzie to szafka na buty 60, czy szafka na buty 80, a może szafka na buty szer. 40 cm biały kolor zawsze będzie wyglądał dobrze. Do wyjątkowej garderoby czy nietuzinkowego holu designerskie szafki na buty będą trafnym wyborem. Czarna szafka na buty lub szafka na buty drewniana - szafka na buty dąb również może się dobrze prezentować na tle odpowiedniej kolorystyki ścian i innych dodatków. Szafki do przedpokoju na buty nie musza być jedynie typowym praktycznym meblem. Jeśli chcemy uzyskać dodatkową lekkość szafka na buty na nóżkach to dobry wybór. Pamiętajmy aby w wąskim korytarzu znalazła się szafka na buty niska lub wąski regał na buty. Szafka na buty szer 50 cm może być za duża w ciasnych korytarzach, a szafka na buty 20 cm może okazać się idealna. Niska szafka na buty może służyć jako miejsce do siedzenia, a szafka na buty 30 cm może być rozwiązaniem wypośrodkowanym jeśli chodzi o nasze potrzeby. Szafka na buty 80 cm to dobry wybór do każdej garderoby.

  Szafka na buty przedpokój może być naprawdę ciekawym rozwiązaniem. Czy to szafka na buty szary kolor, a może regały na buty w innym kolorze, wszystko musimy dopasować do własnych potrzeb. Szafka na buty 70 cm może się zmieścić w średniej wielkości przedpokojach, a szafka na buty industrialna nawet przy wejściu do salonu, którego będzie ozdobą. Tanie szafki na buty można postawić w wiatrołapie, a szafka na buty z siedziskiem tapicerowanym w eleganckiej garderobie. Szafka na buty 100 cm będzie pojemna, podobnie jak szafka na buty 90 cm. Szafka z siedziskiem do przedpokoju to może być drogi mebel, ale mogą to być także tanie szafki na buty do przedpokoju. Chodzi o ich wygląd i funkcjonalność. Szafki na buty do przedpokoju to niezwykle bogata oferta na rynku.