INTARO A3 łóżko kontynentalne 140x200

  2 055,00 zł
  Brutto Termin realizacji to ok 21-25 dni roboczych.
  Pojemnik:
  Materac:

  lub zamów telefonicznie 604 360 890
  • Maks. 250 znaków

  sprawdź wzornik tkanin


  INTARO A3 to nowoczesne kontynentalne łóżko o powierzchni spania 140x200. Łoże wyróżnia wyjątkowa forma, piękne przeszycia na zagłowiu oraz chromowane nóżki.

  Łóżko w standardzie z materacem piankowym (FOAM CLASIC). Obszycie góry materaca tkaniną antypoślizgową białą zapobiegającą przesuwaniu się toppera. Boki materacy obszyte są tkaniną w kolorze łóżka.
  Łóżko posiada podstawę dzieloną na połowę - dwie skrzynie lub opcjonalnie dwa oddzielne pojemniki na pościel obszyte tkaniną w kolorze łóżka. 
  OPCJONALNIE ZA DOPŁATĄ:
  • materac nawierzchniowy TOPPER  z pianki T25 lub z pianki VISCO, która dopasowuje się do kształtu ciała
  • pojemnik na pościel  otwierany za pomocą podnośników sprężynowych lub gazowych do wyboru 
  • materac główny do wyboru: foam clasic, pocet clasic comfort, pocet coco comfort, multipocet lux slepp, multipocet lux coco
   
  SPECYFIKACJA:
  • Powierzchnia spania: 140 x 200 cm
  • Szerokość: 140 cm
  • Głębokość: 210 cm
  • Wysokość: 121 cm
  • Pojemnik na pościel: opcjonalnie
  • Tolerancja: +/- 3 cm
  • Montaż: meble do samodzielnego montażu

  Opis

  POWIERZCHNIA SPANIA:
  140 x 200 cm
  DOMINUJĄCY KOLOR NA GŁÓWNYM ZDJĘCIU:
  SZARY
  SZUFLADA WYSUWANA:
  Nie
  Dodatkowy materac nawierzchniowy:
  Opcjonalnie
  POJEMNIK NA POŚCIEL:
  Opcjonalnie
  ŁÓŻKO Z MATERACEM:
  Tak

  -- DOTYCZY JEDYNIE ŁÓŻEK Z WBUDOWANYM MATERACEM! --

  MATERAC

  Odpowiednio dobrany materac to gwarancja dobrego wypoczynku i snu. Do wyboru proponujemy pięć rodzajów wysokiej jakości, wygodnych w użyciu materacy. Pełna specyfikacja w zakładce Materace opis. 

  RODZAJE:

  FOAM CLASIC – materac piankowy. Stopień twardości  H2. Materac w standardzie. Cena łóżka bez zmian.

  Materac za dopłatą. By dokupić materac do łóżka, ZOBACZ PRODUKTY POLECANE.

  POCET CLASIC COMFORT – zastosowano sprężyny spiralne ( 250 sprężyn na 1m2) o tej samej średnicy, które umieszczone zostały w osobnej kieszonce. Materac  pocketowy indywidualnie reaguje na nacisk, dzięki czemu użytkownik odczuwa komfort wypoczynku spowodowany dostosowaniem się kieszeni do ciała. Twardość materaca H2. 

  POCET COCO COMFORT -  zastosowano sprężyny spiralne ( 250 sprężyn na 1m2) o tej samej średnicy, które umieszczone zostały w osobnej kieszonce. Materac  pocketowy indywidualnie reaguje na nacisk, dzięki czemu użytkownik odczuwa komfort wypoczynku spowodowany dostosowaniem się kieszeni do ciała. Mata kokosowa wpływa na zwiększenie twardości powierzchni spania więc będzie to dobra propozycja dla osób, które preferują sen na nieco twardszym podłożu. Twardość materaca H3.

  MULTIPOCET LUX SLEEP– sprężyny kieszeniowe 528 sprężyn na 1m2, dzielą materac na 7 stref twardości. Sprężyny pracują niezależnie od siebie, dlatego jest to idealne rozwiązanie dla osób różniących się wagą ciała, ponieważ materac nie ugina się w stronę drugiej osoby. Twardość materaca H4

  MULTIPOCET LUX COCO sprężyny kieszeniowe 528 sprężyn na 1m2, dzielą materac na 7 stref twardości.  Sprężyny pracują niezależnie od siebie, dlatego jest to idealne rozwiązanie dla osób różniących się wagą ciała, ponieważ materac nie ugina się w stronę drugiej osoby.  Mata kokosowa wpływa na zwiększenie twardości powierzchni spania więc będzie to dobra propozycja dla osób, które preferują sen na nieco twardszym podłożu. Twardość materaca H4 dla osób preferujących twardsze materace.  

  Komentarze

  Oceń 

  2021-01-27

  Bardzo udany zakup, łóżko otrzymaliśmy w terminie, jest pięknie wykonane i bardzo, bardzo wygodne. Polecam

   Napisz swoją opinię

   INTARO A3 łóżko kontynentalne 140x200

   sprawdź wzornik tkanin

   Napisz swoją opinię