• Obniżka

CRYSTAL K34 łóżko kontynentalne 200x200 pikowane

3 500,00 zł
2 800,00 złZniżka 20%
Brutto TERMIN REALIZACJI TO OK 21-30 DNI ROBOCZYCH
Pojemnik:
INTARO Materac górny:

lub zamów telefonicznie 604 360 890
 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków

tkaniny-paczkameble-250.png


CRYSTAL K34 to eleganckie łóżko kontynentalne z kryształami na zagłowiu. Łóżko z pojemnikiem na pościel otwieranym za pomocą podnośników sprężynowych. Łóżko posiada dwa materace: materac dolny - bonell oraz materac górny do wyboru piankowy T30 lub pocket. Łóżko z pojemnikiem na pościel otwieranym za pomocą podnośników sprężynowych. 

Za dopłatą istnieje możliwość zakupu materaca nawierzchniowego toper.

Cena dotyczy łóżka w tkaninie z pierwszej grupy cenowej. Do tkanin z drugiej grupy cenowej - dopłata. 

 

 • Łóżko w standardzie z pojemnikiem
 • Pojemnik otwierany za pomocą podnośników sprężynowych (w standardzie) lub siłowników gazowych wspomagających otwieranie (za dopłatą)
 • Górny materac do wyboru pocket lub piankowy T30
 • Za dopłatą istnieje możliwość zakupu materaca nawierzchniowego topper

CHARAKTERYSTYKA MATERACY:

Materac górny z pianki T30 zapewnia wysoki komfort użytkowania dzięki doskonałej twardości, dużym stopniu gęstości, idealnej sprężystości, trudno się odkształca

Materac pocket gwarantuje wysoki komfort snu. Sprężyny kieszeniowe dzięki swej elastyczności punktowej gwarantują dopasowanie materaca do kształtu ciała.

SPECYFIKACJA:

 • Wysokość: 122 cm
 • Szerokość: 200 cm
 • Głębokość: 210 cm
 • Powierzchnia spania: 200 x 200
 • Tolerancja: +/- 3 cm
 • Montaż: meble do samodzielnego montażu

Opis

POWIERZCHNIA SPANIA:
200 x 200 cm
DOMINUJĄCY KOLOR NA GŁÓWNYM ZDJĘCIU:
SZARY
SZUFLADA WYSUWANA:
Nie
Dodatkowy materac nawierzchniowy:
Opcjonalnie
POJEMNIK NA POŚCIEL:
Tak
ŁÓŻKO Z MATERACEM:
Tak

-- DOTYCZY JEDYNIE ŁÓŻEK Z WBUDOWANYM MATERACEM! --

MATERAC

Odpowiednio dobrany materac to gwarancja dobrego wypoczynku i snu. Do wyboru proponujemy pięć rodzajów wysokiej jakości, wygodnych w użyciu materacy. Pełna specyfikacja w zakładce Materace opis. 

RODZAJE:

FOAM CLASIC – materac piankowy. Stopień twardości  H2. Materac w standardzie. Cena łóżka bez zmian.

Materac za dopłatą. By dokupić materac do łóżka, ZOBACZ PRODUKTY POLECANE.

POCET CLASIC COMFORT – zastosowano sprężyny spiralne ( 250 sprężyn na 1m2) o tej samej średnicy, które umieszczone zostały w osobnej kieszonce. Materac  pocketowy indywidualnie reaguje na nacisk, dzięki czemu użytkownik odczuwa komfort wypoczynku spowodowany dostosowaniem się kieszeni do ciała. Twardość materaca H2. 

POCET COCO COMFORT -  zastosowano sprężyny spiralne ( 250 sprężyn na 1m2) o tej samej średnicy, które umieszczone zostały w osobnej kieszonce. Materac  pocketowy indywidualnie reaguje na nacisk, dzięki czemu użytkownik odczuwa komfort wypoczynku spowodowany dostosowaniem się kieszeni do ciała. Mata kokosowa wpływa na zwiększenie twardości powierzchni spania więc będzie to dobra propozycja dla osób, które preferują sen na nieco twardszym podłożu. Twardość materaca H3.

MULTIPOCET LUX SLEEP– sprężyny kieszeniowe 528 sprężyn na 1m2, dzielą materac na 7 stref twardości. Sprężyny pracują niezależnie od siebie, dlatego jest to idealne rozwiązanie dla osób różniących się wagą ciała, ponieważ materac nie ugina się w stronę drugiej osoby. Twardość materaca H4

MULTIPOCET LUX COCO sprężyny kieszeniowe 528 sprężyn na 1m2, dzielą materac na 7 stref twardości.  Sprężyny pracują niezależnie od siebie, dlatego jest to idealne rozwiązanie dla osób różniących się wagą ciała, ponieważ materac nie ugina się w stronę drugiej osoby.  Mata kokosowa wpływa na zwiększenie twardości powierzchni spania więc będzie to dobra propozycja dla osób, które preferują sen na nieco twardszym podłożu. Twardość materaca H4 dla osób preferujących twardsze materace.  

Komentarze

Napisz swoją opinię

CRYSTAL K34 łóżko kontynentalne 200x200 pikowane

tkaniny-paczkameble-250.png

Napisz swoją opinię